Columns & Artikelen

Nieuws week 8: vrijdag 24 februari

by Wilge on 24/02/2023

vrijdag 24 februari – 8.30 uur

Volgende update woensdag 1 maart! Dan ook de maand update!

Algemeen marktbeeld

  • Edelmetalen redelijk stabiel op een bodem(?)
  • Crypto’s in correctie. Bitcoin kan de 25.000 niet slechten.
  • Crude Oil blijft hangen tussen de $75 en $80
  • MainIndices tja, wat vinden we er van, procentje er af, weer wat er bij. Geen richting lijkt me.
  • Euro/Dollar: een trend van $1,08 naar nu $1,06

Uit de nieuwsbrief van Slim Beleggen:

De goudprijs won recent weer wat sterkte en sloot de week comfortabel boven de $1.800 per ounce. De producenten zullen het graag zien gebeuren want de resultaten die beginnen door te sijpelen wijzen toch op een serieuze kosteninflatie in het vierde kwartaal van vorig jaar. Gelukkig was een groot stuk hiervan brandstof gerelateerd en zouden die kosten toch weer naar beneden moeten komen. Het doet sommige spelers weer dromen van meer. Het is bemoedigend om te zien dat er de afgelopen maand toch twee grote transacties in de steigers gezet werden. De overnamekoorts flakkert weer op. Stof tot nadenken.

 

Crypto’s: NL-talige video’s en artikelen

Meer cryptonieuws in een nieuwsfeed van verschillende websites vind je op nl.investing.com Zet hem bij je favorieten!

De edelmetalen: NL-talige video’s en artikelen

Engelstalig nieuws over de edelmetalen

Voor het overige Engelstalige (mining) nieuws verwijs ik naar de nieuwsfeed op deze pagina

Engelstalige video’s en podcasts

Tip: abonneer je in Youtube op oa bovenstaande kanalen. Dan hoef je hier niet je favoriet uit te zoeken en je mist er ook geen. Bovendien zullen we in de nabije toekomst deze opsomming niet meer wekelijks maken.

Andere grondstoffen (video’s en NL-EN-talige artikelen)

TopAandelen: Zó hard stijgt de vraag!

Edelmetaal kopen? Zie deze ‘etalage

Disclaimer bij columns artikelen, vraaggesprekken en advertorials op Edelmetaal-Info.nl: auteur(s) schrijft op eigen verantwoordelijkheid. De mening van de auteur(s) hoeft niet over een te komen met de mening van andere auteurs of de redactie van Edelmetaal-Info. De auteur kan posities of belangen hebben in genoemde zaken.

De informatie op deze website is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen, maar als startpunt voor je eigen onderzoek.

Zie verder de algemene disclaimer van Edelmetaal-Info

WilgeNieuws week 8: vrijdag 24 februari